Zarabianie

Zarabianie w adFreestyle No ratings yet.

logo adfreestyleO adFreestyle słyszałem już dawno. Nazwa tej sieci reklamowej nie kojarzy mi się z jakimś profesjonalizmem, to też jakby z góry wrzuciłem ich do worka o nazwie “później to sprawdzę”. Ale też jakoś nigdy nie widziałem żadnej akcji promocyjnej z ich strony. I w zasadzie bym o nich zapomniał kompletnie, gdyby nie reklama ich sieci na moim blogu. Przyznam szczerze, że brakuje mi jakieś alternatywy dla AdTaily i AdSense, więc postanowiłem się zarejestrować i zapoznać się z ofertą jaką kierują do wydawców.

Strona główna bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest w miarę przejrzysta i nowoczesna. Oczywiście od razu kliknąłem w zakładkę `wydawcy` żeby się dowiedzieć co mi mają do zaoferowania.

Ile i w jaki sposób można zarabiać w adFreestyle?

Zarabiamy na reklamach CPC – płatnych za kliknięcie, sprzedaży bezpośredniej (Flat Fee) i systemie poleconych.

- Stawki CPC. Na stronie dla wydawców można przeczytać, że stawka za jeden klik, to stawka między 0,03 do 0,50 zł. Niestety jak na razie nie mogę powiedzieć jak często zdarzają się kliki za 3 grosze, a jak często są to maksymalne stawki czyli 50 groszy i jaka jest przybliżona średnia.

Na pewno są to gorsze stawki za kliknięcie niż w AdSense i porównywalne z AdTaily. Ale wybór jednostek reklamowych jest tu o wiele większy niż w przypadku AT.

- Sprzedaż bezpośrednia. Reklamodawca może kupić reklamę bezpośrednio na twojej stronie. W tym przypadku dostajemy 70% wartości od sprzedanej  reklamy.

- Zarabianie na polecaniu. Dobra oferta dla osób, które nie chcą umieszczać reklam na swojej stronie, a jedynie polecać ten system reklamowy innym osobom. Za każdą poleconą osobę dostajemy aż 10% jego zarobków i trzeba przyznać, że jest to dużo. Jest też drugi poziom poleconych, gdzie dostaniemy 2% zarobków.

Minimum do wypłaty.

Minimum jest niskie i wynosi obecnie 50 zł. płatne na konto PayPal.

Formaty reklam

I tu kolejne pozytywne zaskoczenie, bowiem adFreestyle udostępnia aż 40 formatów dzięki którym nie będziemy mieć kłopotu z dopasowaniem reklamy do naszej strony – jeśli chodzi o wizualną część. Co ciekawe mamy również formaty reklam VideoAd, gdzie minimalny koszt kliknięcia to właśnie 0,50 zł. Poza tym jest możliwość tworzenia kanałów reklam.

I to tyle co mogę na chwilę obecną powiedzieć o tej sieci reklamowej, która przy dobrej promocji może być poważnym konkurentem na rynku reklamy. O AFS będę jeszcze na pewno pisał na blogu, ale myślę, że warto się zarejestrować i samemu ocenić.

Link:  http://www.adfreestyle.pl

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>