Zarabianie

SimPay.pl – moja opinia o płatnościach SMS No ratings yet.

simpay opiniaChciałbym wam dzisiaj przedstawić moją opinię na temat nowego serwisu płatności sms jakim jest SimPay.pl. Dotychczasowo korzystałem z usług innej firmy i byłem całkiem zadowolony, niestety prawo się zmieniło i musiałem rozejrzeć się za czymś innym. Tak trafiłem na SimPay..

Kilka słów o firmie

Firma dostarcza usługi płatności sms od początku 2015 roku, więc można powiedzieć, że dopiero stawia pierwsze kroki na tym rynku gdzie konkurencja jest dość spora. Jednak w mojej opinii SimPay posiada kilka atutów, które wyróżniają tą markę od innych.

Dlaczego wybrałem SimPay?

wyplaty simpay 80- przede wszystkim zależało mi na tym, by prowizja z każdego sms wynosiła 50%. Niby oczywistość, ale przejrzałem oferty innych firm i u sporej większości prowizja jest poniżej tej wartości

- zależało mi na tym aby rozliczać się w oparciu o umowę zlecenie.

- proste metody podłączenia usług

- Wypłaty w okresie rozliczeniowym na poziomie 80%

Wypłaty możemy zlecać codziennie i w ciągu 24 godzin mamy pieniądze na koncie. Bardzo fajne rozwiązanie dla osób, które np. wykupują reklamę, by reklamować swoje usługi lub rozwijają swój serwis. W tej sytuacji nie trzeba planować budżetu miesięcznego, tylko możemy na bieżąco inwestować pieniądze w nasze pomysły.

Prosty w obsłudze i nowoczesny panel administracyjny

panel

Panel jest naprawdę rewelacyjny. Mamy wszystkie dane jakie nas interesują pod ręką. Wszystkie statystyki są podawane na bieżąco. Również z urządzeń mobilnych nie ma problemu z logowaniem i obsługą z czym miałem problemy w poprzedniej firmie.

Dla kogo płatności sms?

Płatności sms bardzo łatwo można wprowadzić na stronę/bloga i zarabiać o wiele większe pieniądze niż z tradycyjnych reklam (o tym jak to zrobić i na czym zarabiać pisałem na blogu). Przypuszczam, że za kilka lat tego rodzaju płatności będą jedną z najpopularniejszych form zarabiania na stronach internetowych. Dlatego warto już teraz stawiać swoje pierwsze kroki w mikropłatnościach. Należy dodać, że nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, by zarabiać pieniądze z sms.

Dlaczego polecam SimPay?

Powiem krótko. Mają świetne warunki, które są dużo lepsze niż w konkurencyjnych serwisach. Dobry kontakt z biurem obsługi gdzie wszystkie sprawy mamy załatwiane od ręki. Szybkie codzienne wypłaty, minimum formalności – proste rozliczenia, przyjemny w obsłudze panel, to wszystko sprawia, że mamy na tą chwilę idealny system płatności sms w Polsce.

Odwiedź stronę SimPay – Płatności SMS

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

2 Komentarzy

  1. Anna Wolak

    Rzeczywiście fajnie to wszystko wygląda, ale czy ta prowizja 50% to na czysto, czy są jakieś podatki jeszcze od tego?

    • 50% to prowizja brutto dla partnera, ale pamiętajmy, że przy wypłacie musimy odliczyć podatek. Tak więc od sumy np. 100 złotych należy odliczyć 20% kosztów i od tej sumy po odliczeniu 18% podatku.
      Czyli netto wychodzi od 100 złotych = 85,6 złotych dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>