Dodatki, Wtyczki, Zarabianie

(Poradnik + wtyczka) Jak sprzedawać na wordpressie – krok po kroku No ratings yet.

Jak sprzedawać na wordpressie poradnik i wtyczkaPytanie na dzisiaj brzmi: Czy chciałbyś sprzedawać na własnym blogu? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie kompletny poradnik o tym jak uruchomić sprzedaż na wordpressie.

Większość osób, które chciałyby zarabiać na blogu, sprzedając swoją wiedzę lub jakieś usługi i produkty, często nie wie jak się za to zabrać.

Co prawda w internecie jest dużo poradników o tym jak uruchomić sprzedaż na blogu, ale żaden nie opisuje tego zagadnienia krok po kroku. W poradnikach tych jest często mowa o płatnych wtyczkach, które nie ukrywajmy są drogie i nie wielu może sobie pozwolić na ich zakup. Lub mowa jest o bezpłatnych wtyczkach, które ciężko skonfigurować osobom, które nie mają dużego pojęcia o wordpressie.

5 minut i możesz zacząć sprzedawać!

W związku z powyższym, stworzyłem kompletny poradnik, dzięki któremu uruchomisz sprzedaż w ciągu 5 minut. Jedyne wymagania jakie musisz spełniać to:

 • musisz posiadać blog na wordpressie
 • masz konto w banku lub ewentualnie konto paypal na które będziesz przyjmował wpłaty od swoich klientów.

 

Czego się dowiesz z poradnika?

 • Zaczynamy od konkretów – czyli na samym początku zainstalujemy wtyczkę do sprzedaży
 • Krótkie omówienie zainstalowanej wtyczki i ogólne zagadnienia
 • Zabieramy się za konfiguracje (każdy sobie poradzi)
 • Umieszczamy pierwszy produkt na własnym blogu
 • Obsługujemy i realizujemy zamówienia

Jak widzisz cały poradnik składa się z pięciu punktów, z którymi każdy – nawet początkujący bloger, sobie poradzi.

Co można przykładowo sprzedawać na blogu?

 • Wiedzę. Różnego rodzaju poradniki, e-booki..
 • Produkty i e-produkty.
 • Dostęp do płatnych artykułów, plików..
 • usługi

Tak więc jeżeli masz już dość reklam na swoim blogu, z których nie potrafisz dużo zarobić, to zacznij sprzedawać własne produkty. Jeżeli to co będziesz sprzedawał dla kogoś okaże się wartościowe – zarobisz.

Please rate this

5 Komentarzy

 1. Agnieszka

  Będę sprzedawać na swoim blogu video poradniki premium, plus własnoręcznie robioną biżuterie i właśnie szukałam informacji jak to ugryźć żeby wszystko było na wordpressie. I dzięki Tobie znalazłam ;)
  Wszystko ładnie opisane, wszystko działa. Dzięki.

 2. W niedługim czasie będę uruchamiał jakiś mały sklepik na wordpressie to na pewno skorzystam. Jako zupełny laik mam nadzieję, że nie będę miał problemu z wdrożeniem tego. Bloga dodaje do zakładek. dzięki za przydatne informacje.

 3. Witam, mam jedno zasadnicze pytanie, czy skrypt jest w pełni zautomatyzowany, nie mam zamiaru wysyłać na maila do każdego pliku, gdzie takowa wtyczka nie jest wymagana, a wystarczy formularz z polem KODU PREMIUM, uzyskanego poprzez sms lub przelw.
  Czekam na odpowiedź.

 4. Tak, jest w pełni automatyczny.

 5. No i super poradnik. Niedługo będzie mi niezbędny bo chcę uruchomić swój kurs właśnie na własnym blogu. Cieszę się, że trafiłam na Twoją stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>