TESTY

Po 7 dniach – 134 złote zarobione dzięki komentarzom No ratings yet.

100 komentarzy po 7 dniachDziś mija tydzień od założenia bloga testowego.

Przez tydzień napisałem 60 komentarzy. Zamieszczałem po 9-10 dziennie. To co sprawia mi najwięcej problemów to wyszukiwanie blogów, które są w miare często aktualizowane i na których nie są moderowane komentarze. Szukanie blogów z konkretnej niszy i “okołoniszowych” (tak sobie to nazwałem) jest sprawą dość trudną z czego na początku nie zdawałem sobie zbytnio sprawy, ale jakoś sobie radze, choć przyznaje, że znalezienie jeszcze 40 blogów będzie bardzo trudne.

Jeszcze za wcześnie by analizować ruch i pozycje w wyszukiwarce, gdyż  nie wszystkie komentarze są zatwierdzone i jest to za krótki okres. Ale można już podsumować zarobki za tydzień istnienia bloga.

Jak pisałem we wcześniejszym wpisie, założyłem bloga, który będzie reklamował  produkty interkursów. Są tam duże prowizje i dobrze przedstawione oferty.

Zarabiam systemem, który opisałem w e-booku: Jak zarobić 200 złotych na blogu

Jak widać w ciągu tygodnia udało mi się sprzedać 5 produktów na łączną kwotę 134, 33 zł.

Jest to zarobek, który uzyskałem dzięki komentarzom. Czas jaki na to poświęciłem to 7 godzin.

Ciąg dalszy nastąpi.

 

 

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

9 Komentarzy

 1. Świetny wynik, gratuluję.

 2. Podziwiam te 60 komentarzy w tydzień. Jak znajdujesz na ich pisanie czas? Jak ja w ciągu tygodnia zostawię gdzieś 10 komentarzy (max, na pewno nie więcej), to jest to dla mnie święto ;)

 3. Hehe, gratuluję. A ludzie narzekają, że pracy nie ma, a to całe “zarabianie w internecie” to już w ogóle jakaś ściema! Oni mają czas na narzekanie, a Ty – na pisanie po kilka komentarzy dziennie. Efekty obu podejść widać jak na dłoni: Ty zarabiasz, oni – dalej narzekają.
  134 złote na 7 godzina pracy to 20 złotych na godzinę. Ludzie mówią czasem, że w Polsce się mało zarabia, tylko zauważmy, że jeśli pracowałbyś tak na pełny etat (160 godzin), to zarobisz 3200 zł za miesiąc pracy. Można? Można!

 4. Bardzo dobre. Grunt to mieć pomysł, przygotować plan i potem go zrealizować. Przemyśleć, poprawić i znowu zrealizować :)
  Ja tak tez robię ze swoimi pomysłami na biznes. Zajrzyj, może coś Ci się przyda.

 5. Co się stało z blogiem? Kiedy będą nowe teksty??

 6. Ładnie, z całą pewnością kupię produkt i przetestuję Twoją metodę na zarabianie, tym bardziej że to tylko 10zł. Muszę jednak dokończyć swojego bloga, ponieważ dopiero go założyłem ;)

 7. Jaki wg Ciebie jest najlepszy program partnerski Helion czy jakies inne?

  • Według mnie najlepszy jest taki, który odpowiada tematowi twojej strony i ma wysoką prowizje. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, który program jest najlepszy, bo to zależy od tego na czym zarabiasz.

 8. Gratuluje samozaparcia i dobrego pomysłu na zarobek bez wysiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>