TESTY

Jak wypromować filmik aby na kilka fraz był w top 10? (bez linkowania) No ratings yet.

Google się cofa w rozwoju. Takie wnioski można wyciągnąć jeżeli popatrzy się na wyniki wyszukiwania w niektórych niszach. Na stronach jest tak gęsto od słów kluczowych, które nie są w meta tagach, ale oficjalnie na stronie, że aż się człowiek zastanawia czy wytyczne google to nie mit.

Spójrzcie na opis do filmiku w Dailymotion przedstawiający zwiastun filmu.

słowa kluczowe do filmiku

Na większą połowę powyższych fraz filmik jest w top 10 google. Sprawdzałem czy to nie przypadek i okazuje się, że inne filmiki zawierające te same słowa kluczowe umieszczone po tytule zajmują bardzo wysokie pozycje w google. Co więcej sam zrobiłem filmik dla własnego produktu kierując się tym samym schematem i już po 3 dniach byłem w top 10 na 3 z 15 fraz, które mnie interesowały.

Wniosek?

Jeżeli chcesz wypromować szybko jakieś video, które byłoby w top 10 na frazy, które Cię interesują wykorzystaj do tego Dailymotion i zaszalej ze słowami kluczowymi w opisie.

Jeżeli Google po miesiącu wyrzuci z indeksu twój filmik, bo uzna że to spam, to w zasadzie co tracisz? Przez ten czas nabijesz X wyświetleń i jeżeli będzie to filmik promujący twoją stronę czy jakiś produkt to dobrze na tym zarobisz lub zdobędziesz wielu czytelników.

Spróbujcie bo to naprawdę działa i daje efekty.

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

1 Komentarz

  1. Na youtube – można podobnie, tylko trochę linków potrzeba :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>