Dodatki, Wtyczki

Jak nie dostać bana w AdSense – wtyczka PL do wordpressa No ratings yet.

Jak nie dostać bana w AdSense wtyczka do wordpressa

Jak powszechnie wiadomo, w Google bardzo łatwo o zablokowanie konta AdSense. Sam na początku, tuż przed wypłatą pierwszych zarobionych pieniędzy dostałem szokującą dla mnie wiadomość, w której poinformowano mnie, że moje konto AdSense zostało zablokowane. Później zaczęła się z mojej strony cała procedura odwoławcza i w końcu po kilkunastu mailach i kilku tygodniach moje konto zostało odblokowane.

Główną przyczyną dla której Google blokuje konta to nieprawidłowe kliknięcia w reklamy. Każdy chyba wie, że samemu we własne reklamy się nie klika, ale co zrobić kiedy jakaś nieprzychylnie nastawiona do nas osoba zacznie klikać bez opamiętania w nasze reklamy? Oczywiście możemy to sprawdzać i zgłaszać, ale wymaga to od nas codziennego zaglądania na konto.

Wtyczka do wordpressa, która blokuje nieprawidłowe kliknięcia.

I tu przychodzi nam z pomocą specjalna wtyczka, która obroni nas przed banem w Adsense. Wtyczka nazywa się “Adsense click fraud monitoring” za jej pomocą ochronimy naszą stronę przed osobami, które za bardzo się rozklikały.ustawienia wtyczki adsense

 

Główne funkcje:

 • Ustawiamy limit kliknięć dla danego IP
 • Ustawiamy czas w którym maksymalnie może kliknąć w reklamy użytkownik jednego IP.
 • Możemy blokować swoje i inne adresy
 • W każdej chwili możemy odblokować automatycznie zablokowane adresy IP
 • w wersji premium, która kosztuje 12 dolarów, możemy otrzymywać powiadomienia o zablokowanych IP na własny adres e-mail.

Wtyczka została przeze mnie przetłumaczona, więc nikt nie będzie miał problemu z jej konfiguracją.

Aby wtyczka poprawnie działała należy dodać diva do reklamy kodu

div class="cfmonitor">Kod reklamy..</div>

Pobierz wtyczke Adsense click fraud monitoring

 

Please rate this

4 Komentarzy

 1. Wtyczka jak najbardziej przydatna. W chwili obecnej często muszę zgłaszać nieprawidłowe kliknięcia co jest dość uciążliwe. Wtyczkę na razie testuje, ale już mam dwóch zablokowanych. Ja ustawiłem jedno kliknięcie z jednego IP na 3 dni.
  Pozdrawiam

 2. Wtyczka wygląda na ciekawą i przydatną, ale ciekawi mnie przy tej okazji jaka ilość kliknięć jest dopuszczana przez google z jednego ip?

  • Adrian Sosnowski

   Na pewno jest tak, że algorytm bada zachowanie użytkownika na stronie. Czy kliknął w reklamę lub reklamy po przeczytaniu jakiegoś artykułu. Co zrobił po kliknięciu w te reklamy, czy zainteresował się stroną reklamodawcy. Czy może po wejściu na stronę od razu kliknął w reklamę.
   Wtedy algorytm ocenia, czy kliknięcia były prawidłowe.

 3. A teraz podpowiedź dla mnie- totalny laik jestem ;-) W jaki sposób dodać podklase jeżeli korzysta się z wtyczki google adsense? Szukać kodu reklamy w edytorze tej wtyczki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>