Zarabianie

InstallC – Udostępniaj płatne pliki na blogu No ratings yet.

logo installcNapisałeś e-booka, chcesz sprzedać na blogu ciekawy poradnik? Bardzo fajna oferta dla wszystkich osób, które chciałyby zarabiać na płatnym udostępnianiu plików. Wszystko dzięki nowemu serwisowi InstallC.

Jest to dość innowacyjne rozwiązanie. Już wyjaśniam na czym to polega. Wstawiamy link do pobrania spakowanego pliku na swoim blogu. Użytkownik pobiera plik, ale żeby mógł go rozpakować, musi dokonać mikropłatności poprzez wysłanie smsa. W ten sposób my otrzymujemy prowizję

Jak zarabiać w InstallC

1. Pierwsze co musimy zrobić, to oczywiście się zarejestrować. Rejestracja jest szybka i bezpłatna.
2. Następnie pobieramy specjalną aplikacje, dzięki której będziemy mogli spakować, to co chcemy sprzedać.
3. Po spakowaniu pliku i wysłaniu go na serwer – może to być twój własny serwer lub każdy inny zewnętrzny – w panelu ustawiamy opis, podajemy link do ściągnięcia i ustalamy stawkę za jaką chcemy sprzedać plik.
4. Wstawiamy link na swojego bloga i od tej pory zaczynamy zarabiać.

Mamy również pełen dostęp do statystyk. Sprawdzimy między innymi liczbę pobrań oraz liczbę rozpakowań. Statystyki wyglądają tak:

statystyki installc

Ile można zarobić i jakie jest minimum do wypłaty?

Minimum, które musimy uzbierać to tylko 20 zł. Wypłatę możemy zlecić na PayPal, konto bankowe, lub przez pocztę.

Zarobki za jedno rozpakowanie archiwum są w przedziale 0,50 do 4,75 zł. Należy tu przypomnieć, że za samo pobranie żadnych pieniędzy nie otrzymujemy. Pobierający musi rozpakować plik, a tak jak napisałem na początku, żeby rozpakować musi dokonać płatności wysyłając sms. Dopiero wtedy naliczana nam jest prowizja.
Możemy też polecać serwis i zarabiać na osobach poleconych. Za jedno polecenie otrzymujemy 10% z zarobków miesięcznych naszego poleconego.

Tabela prowizji wygląda tak:

zarobki za pliki

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do rejestracji, a zarejestrować można się na: www.installc.net 

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

9 Komentarzy

 1. Dla czego ten blog nie jest w pierwszej 20 blogów o zarabianiu na internecie? Bo na pewno na to zasługuje.

 2. Konrad

  Te prowizje to czyste złodziejstwo!

 3. Adrian Sosnowski

  @intervojager

  Dzięki ;) Niestety wysoką pozycję w wyszukiwarce ciężko osiągnąć i trzeba się trochę napracować.

  @Konrad

  Masz rację. Jest to takie zarabianie przez dwóch pośredników. No bo tak: InstallC dostaję połowę kwoty za smsa od firmy która obsługuje ten system płatności. Następnie InstallC kasują jakąś kwote dla siebie i dopiero my na końcu dostajemy ustaloną sumę.

  Jeśli komuś taki system nie za bardzo się podoba, to najlepszym rozwiązaniem jest założenie konta np. na DotPay i kupienie wtyczki WP Sprzedawca.

  Z tym, że to już wiążę się z jakimiś kosztami, no i trzeba to wszystko skonfigurować. A nie każdemu się chce, nie każdy potrafi.

 4. Paweł

  Witam
  Mam kilka pytań, które mnie nurtują, jedno z nich jest to, Czy wszystkie pliki, znajdujące się na moim komputerze mogę umieszczać na Installc? Czy pliki te, muszą być mojego autorstwa, czy ściągnięte przeze mnie z internetu?

  • Adrian Sosnowski

   Jak pewnie wiesz nie można sprzedawać plików, które nie są twoją własnością. Nawet na licencji CC. Podejrzewam, że InstallC tego nie sprawdza, czy pliki są twoją własnością, ale w przypadku “wpadki” na pewno to Ty zostaniesz ukarany i dodatkowo pewnie zbanowany.

   Więc odpowiedź brzmi nie można.

 5. Bartłomiej

  Nowa wersja InstallC obsługuje już przelewy, karty kredytowe etc – więc prowizje są zdecydowanie niższe.

 6. Marcin

  Ta strona nie działa wie ktos dlaczego co jest tego przyczyna nawet kreatora zapakowania plików nie moge uruchomic ? Mam tam konto i chce sie zalogowac ale niestety strona nie dzała :(

 7. Strona działa. Czasem zauważyłem mają problemy z serwerem ale zazwyczaj działa. Program – archiwizer niestety jest stworzony w środowisku .NET i nie na każdym komputerze da się zainstalować :(
  Bez sensu z tym akurat wymyślili. Mam .NET 4 a program jest bodajże na 2 i mi nie chce się instalować.

 8. Dariusz

  widze że mnie wykasowali… Bartek, doradca z InstallC, nie odpowiedział mi na żadne pytanie. Adres firmy … bez komentarza. Nie zapłacą Wam kasy za Waszą pracę i nie ma kogo za krawat pociągnąć. Prowadzę firmę od ponad 10 lat i nie wierzę w cuda ani Am Way…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>