Dodatki, Zarabianie

Facebook skrypt – automatyczne lubie to 5/5 (1)

automat fbPewnie słyszeliście o skrypcie, który automatycznie dodaje stronę do ulubionych. W ten sposób w kilka dni możemy ściągnąć na naszą stronę setki tysięcy ludzi. A co za tym idzie bardzo dużo zarobić..

Jak to działa:

Umieszczamy skrypt na stronie i od tego czasu każda osoba, która jest zalogowana na facebooku (3/4 osób w Polsce ma facebooka, a połowa z nich jest zalogowana) wejdzie na naszą stronę i kliknie w obojętnie którym miejscu automatycznie polubi naszą stronę.

Przycisk lubię to, jest umieszczony na kursorze myszy i jest on niewidoczny. W ten sposób użytkownik nieświadomie polubi twoją stronę.

Instalacja skryptu:

Wszystko jest opisane w instrukcji. Wdrożenie jest dziecinnie proste i nie trwa więcej niż minutę, więc każda osoba sobie z tym poradzi.

Jak to wykorzystać by zarobić?

Instrukcja jak wykorzystać ten skrypt w zarabianiu jest opisany na stronie pobierania skryptu.

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

3 Komentarzy

 1. Przyznam się, że musiałem się zastanowić czy kliknąć na tej stronie. Ostatecznie wylogowałem się z FB i przełamałem swój strach ;)
  Osobiście ta metoda mi się nie podoba – wykorzystywanie czyjejś niewiedzy. Kojarzy mi się ze spamem. Oczywiście każdy może robić to na co ma ochotę, do mnie jednak taka metoda zdobywania fanów nie przemawia.
  A od dzisiaj będę chyba wylogowywał się z facebooka za każdym razem jak skończę go używać…

  • Adrian Sosnowski

   Oczywiście jest to nieuczciwa praktyka, ale bardzo skuteczna dzięki której w jeden dzień można pozyskać kilkaset tysięcy odsłon naszej strony. Użytkownik kiedy się zorientuje zawsze może usunąć stronę z ulubionych, więc nie jest to żaden problem większy.

   Tak jak pisałem. Skrypt ma służyć lawinowym odsłonom i za zadanie ma sprzedać produkt lub wypromować samą stronę.

 2. Agnieszka

  bardzo fajny pomysł na zdobywanie fanów. mnie się podoba taki sposób, od czegoś trzeba zacząć, prawda? :) pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>