Dodatki, Szablony

Dobre i darmowe szablony do WordPressa No ratings yet.

szablony wordpressO tym, że szablon jest bardzo ważną rzeczą i ma wpływ na to, czy użytkownik będzie komfortowo czuł się na twoim blogu, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Osobiście wolę szablony premium, ponieważ dobrze są zoptymalizowane, mają dużo funkcji i również w każdej chwili mogę skorzystać z pomocy, gdybym miał jakiś problem.

W internecie jest dużo stron, które oferują darmowe szablony do wordpressa. Jednak należy uważać, ponieważ większość darmowych szablonów ma upchane masę linków w stopce. Mało tego – te linki potrafią się zmieniać np. co miesiąc. Usunięcie ich jest bardzo trudne, większość jest zakodowana.

Darmowe szablony do WordPressa

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na szablon premium lub zlecić komuś zaprojektowanie, to zawsze można wyszukać coś darmowego i ciekawego w internecie. Chciałbym ci dzisiaj polecić stronę na której znajdziesz 123 szablony. Niektóre z nich wyglądają jak płatne inne są po prostu proste i eleganckie.

Przykład:

szablon 1

szablon 2

szablon 3

Więcej znajdziesz tutaj

 

Brak podobnych wpisów.

Please rate this

1 Komentarz

  1. Jak dużo się zmieniło się w motywach za ten czas. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>