Zarabianie

Cpm Profit – pieniądze za wyświetlanie reklam (ile zarobisz?) No ratings yet.

Cpm profit to sieć reklamowa, która płaci nam za to, że umieścimy ich reklamy na naszej stronie. To co wyróżnia tą firmę, to to, że płaci nam pieniądze za samo wyświetlanie reklam. Oczywiście jeśli ktoś kliknie w jednostkę reklamową, to również otrzymamy dodatkowe pieniądze.

Co musisz zrobić, aby zarabiać w CPM Profit?

Aby móc zarabiać w cpm profit musisz posiadać własną stronę lub bloga oraz konto PayPal na które będziesz dostawać swoje wynagrodzenie.
Rejestracja jest bardzo prosta i szybka. Po zarejestrowaniu wchodzimy w zakładkę “Moje strony” i wpisujemy adres strony na której chcemy zamieścić reklamy. Należy tu dodać, że zanim będziesz mógł wyświetlać reklamy na swojej stronie, moderator musi ją przejrzeć i zaakceptować. Weryfikacja nie trwa więcej niż 2 dni robocze. U mnie weryfikacja trwała zawsze 24 godziny, więc możesz być pewny, że nie będziesz czekać tygodniami.

Jakie strony są przyjmowane?

Właściwie każda strona, forum lub blog, bez problemu jest akceptowany. Warunek jest taki, żeby na tej stronie coś było. Najpierw postaraj się rozbudować swoją stronę, dodać ciekawe wpisy itd. Pamiętaj, że prowadząc stronę zawsze myśl o użytkownikach a nie o pieniądzach. Jeśli twoja strona będzie ciekawa, to użytkownik, który raz odwiedzi twoją witrynę, szybko do niej powróci co bezpośrednio przełoży się na twój zysk.

Jak dodać reklamę na stronie?

Jeśli moderator przyjmie twoją stronę to w zakładce o której wcześniej pisałem, pojawi się twoja witryna i obok niej odnośnik “kod reklamy”. Klikamy w ten odnośnik, rozwinie się okno w którym będziemy mieć do wyboru kilka banerów graficznych o różnych rozmiarach. Wybieramy rozmiar, który nam odpowiada, kopiujemy kod html i wstawiamy skopiowany kod na bloga. Tyle. Reklama powinna zacząć się wyświetlać.

Ile można zarobić w cpm profit?

1 złotych za 1000 punktów. Liczone są wszystkie odsłony. Czyli jeśli użytkownik wchodzący na naszą stronę otworzy pięć podstron, to system policzy to jako 5 odsłon reklamy. Za kliknięcie dostajemy dodatkowe punkty. Naliczanie punktów odbywa się indywidualnie. Każdego dnia wygląda to trochę inaczej. Średnio można przyjąć, że za 1000 odsłon, zarabiamy około 30-35 gr. Jeśli ktoś kliknie w naszą reklamę, to suma punktów się zwiększa a my zarobimy więcej.
Pieniądze wypłacamy gdy uzbieramy 30 złotych.

Zarejestruj się w CPM PROFIT

Podobne wpisy:

  1. AdTaily na blogu

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>