Blogger, Blogowanie, Optymalizacja i pozycjonowanie, Porady, Wasze pytania, Wordpress

Co zrobić, aby blog był wysoko w wyszukiwarce Google? – Ebook No ratings yet.

 

co zrobic aby blog byl wysoko w google 

Cena: 10 PLN

Wyobraź sobie na chwilę, że każdy twój nowo napisany wpis na blogu, od razu pojawia się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania Google. Sprawdzając statystyki odwiedzin twojego bloga będziesz mógł zauważyć, że nagle gwałtownie wzrosła liczba odsłon twojego bloga, pojawiły się komentarze, a twoje zarobki znacząco urosły. Jak będziesz się wtedy czuł?

Ok, wróćmy na chwilę do szarej rzeczywistości. Właśnie zakończyłem pisać e-booka o tym jak zdobyć wysokie miejsca w wyszukiwarkach internetowych, a właściwie w jednej, tej najpopularniejszej – Google. Po 5 latach doświadczenia w pozycjonowaniu blogów, mogę przekazać Ci wiedzę, która jest inna od tej powszechnie znanej.

.

Wszędzie przeczytasz o tym, że aby strona była wysoko trzeba do niej ciągle linkować, katalogować itp. Otóż nie. Takie postępowanie może Ci przynieś więcej strat niż pożytku. Dlaczego? O tym między innymi przeczytasz w e-booku. Żeby być wysoko w Google wcale nie trzeba ciągle zdobywać linków, czego najlepszym przykładem jest ten blog, który nie ma dużo linków do niego prowadzących, a po mimo tego, każdy nowo napisany post wędruje do TOP 10 Google już po paru godzinach.

Z mojego 5 letniego doświadczenia wynika, że linki przychodzące to tylko 30%, które decyduje o pozycji. Google nie jest głupie i doskonale wie, że gdyby opierało się tylko na linkach, już dawno wyniki wyszukiwania byłyby zapełnione spamem. Oczywiście na początku kiedy linkujemy, strona szybuje wysoko, ale już po kilkunastu tygodniach spada i spada i… niekiedy dostaje filtr lub ban – czyli całkowicie znika.

od czego zależy pozycja w google

Więc co zrobić, żeby strona trwale była wysoko w Google? Po pierwsze przeczytać mojego e-booka. Po drugie zastosować się do tego o czym pisze.

Zanim zdecydujesz się na zakup musisz odpowiedzieć sobie na ważne pytania:

1. Czy chciałbyś, aby twój blog odwiedzało więcej ludzi?
2. Czy chciałbyś, aby twój blog był zawsze wysoko w wyszukiwarkach Google?
3. Czy jesteś już gotowy na przyjęcie dużego ruchu i przełożenie go na pieniądze? (Dla uzupełnienia mógłbyś przeczytać e-booka Jak szybko zarabiać na blogu)

Więc jak wygląda twoja pozycja w Google? Czy jesteś już na tyle odważny by osiągnąć lepszą pozycję? 

 

Please rate this

Comments Closed

Comments are closed. You will not be able to post a comment in this post.