Zarabianie

AdTaily na blogu No ratings yet.

Z AdTaily może korzystać każdy – wystarczy, że posiadasz blog, stronę, forum na którym jest jakikolwiek ruch. Czym więcej ludzi odwiedza twój blog tym więcej potencjalnych reklamodawców, którzy zainteresują się twoją stroną i uznają, że warto na niej umieścić swoją reklamę.

Na czym to polega?

W AT sami ustalamy cenę za 1 dobę wyświetlania banera na naszej stronie. Są to reklamy o rozmiarze 125×125 czyli małe kwadraciki graficzne lub tekstowe pojawiające się w widget`cie który wstawiamy na stronę. Po zarejestrowaniu możesz dostosować wygląd, a raczej kolor widgetu do swoich potrzeb.

Żeby zacząć zarabiać najpierw musimy poczekać aż ktoś zainteresuje się naszym blogiem i kupi u nas reklamę. I jak łatwo się domyśleć – jeśli posiadasz na stronie malutki ruch, to może trochę to potrwać za nim znajdzie się jakiś chętny reklamodawca.

Należałoby jeszcze wspomnieć, że jeśli nie ma osób zainteresowanych reklamą na twojej stronie, to – jeśli wyrazisz na to zgodę – będą się wyświetlać reklamy płatne za kliknięcie (CPC). Na nich można również dużo zarobić.

Jaką dać cenę za reklamę na swoim blogu?

Na początku zrób promocje. Jeśli twój blog odwiedza w miesiącu tysiąc osób, a wystawisz cenę 1 złoty za dzień, to prawdopodobnie nie znajdziesz żadnego reklamodawcy, ale to wszytko zależy od tego na jaki temat prowadzisz bloga. Dlatego też na początku nie przesadzaj z ceną.

Minimum do wypłaty?

Minimum do wypłaty to 100 zł wypłacane na konto PayPal. Jest to trochę duże minimum i zebranie tej stówy może trochę potrwać, ale uwierz mi, że najgorzej jest zdobyć pierwszego reklamodawce, później już jest z górki i uzbieranie 100 PLN do wypłaty nie powinno stanowić większego problemu.

Pamiętaj, że gdy dodajesz stronę do AT najlepiej jest opisać dokładnie swój blog i użyć słów kluczowych. Na pewno ułatwi to szukającym reklamodawcą znalezienie twojej strony.

Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz dowiedzieć się więcej kliknij w link www.adtaily.pl

Polecam AdTaily wszystkim osobom, które mają już jakiś ruch na swoim blogu i nie wiedzą jak ten ruch zamienić na pieniądze.

Please rate this

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>